Vispārējie noteikumi:

 • ēdienu gatavošanu un piegādi nodrošina SIA "MJS group", Brīvības gatve 403, Rīga;
 • ja Jums ir kādas alerģijas vai nepanesamības, lūdzu, tās norādiet pie pasūtījuma veikšanas;
 • pasūtījums jāveic vismaz 4 dienas iepriekš pirms piegādes vai pasūtījuma saņemšanas uz vietas;
 • ja esat veicis pasūtījumu un pasūtījuma apmaksu, to atcelt nav iespējams;
 • par piegādes laikiem vienosimies ar Jums individuāli;
 • ir iespējama pasūtījuma saņemšana Brīvības gatvē 403, Rīgā;

Alergēni:

1. Graudaugi; 2.Vēžveidīgie; 3. Olas; 4.Zivis; 5.Zemesrieksti; 6.Soja; 7.Piens; 8. Rieksti; 9.Selerijas; 10.Sinepes; 12.Sulfīdi/Sēra dioksīds; 11.Sezama sēklas; 13.Lupīna; 14.Gliemji;

***Brīdinām, ka mūsu virtuve apstrādā ēdienus ar dažāda veida alergēniem. Sakarā ar to ir iespējama dažāda alergēna netīša savstarpēja saskarsme ar ēdienu. Mēs vienmēr centīsimies pielāgot ēdienkarti dažādu alergēnu nepanesamību gadījumos, bet nevaram garantēt dzīvībai apdraudējošu alerģiju pielāgojumus.

Distances līgums:

SIA "MJS group",  reģ. nr. 40003642976, juridiskā adrese - Brīvības gatve 403, Rīga, www.cafeteriabanketi.lv no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: 

 • Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. 
 • Pārdevējs ir persona, kas nodrošina ēdiena pagatavošanu un piegādi.
 • Pircējs ir persona – kas veic pasūtījumu internetveikalā saskaņā ar lietošanas noteikumiem.
 • Pārdevējs nodrošina preču piegādi pēc apmaksas saņemšans par preci, saskaņojot individuāli piegādes un saņemšanas laiku. 
 • Pasūtījums jāveic vismaz 4 dienas pirms piegādes vai pasūtījuma saņemšanu uz vietas.
 • Piegāde notiek Rīgas robežās, Pierīgā vai citā Latvijas teritorijā, par to iepriekš vienojoties.
Preču atgriešana:  Preču atgriešana vai apmaiņa iespējama, ja Pārdevējs ir pagatavojis un piegādājis preci, kas neatbilst pasūtījumam vai ir nogādāta bojātā veidā.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības:  

 • Ja produkts atbilst kvalitātei un svaram. 
 • Ja pasūtītais ēdiens ir izgatavots tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma. 
 • Ja prece ir piegādāta norādītajā laikā.
Ievadot nepieciešamo informāciju pasūtījuma noformēšanai, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Datu kategorijas - Jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs, piegādes adrese, pirkuma un piegādes datums un laiks, preču nosaukumi, daudzumi, pirkumu cenas, pirkumu apmaksas metode un maksājuma informācija. Pārdevējs Pircēja datus uzglabā tikai līdz pasūtījuma izpildes veikšanai.  Pārdevējs apņemas neizpaust no Pircēja saņemto informāciju. 

Piegādes un samaksas kārtība: Pircējs veic preču pasūtīšanu cafeteriabanketi.lv mājas lapā, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījuma rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pārdevējs nodrošina preču piegādi laikā, kas saskaņots ar Pircēju. 

Naudas atmaksas noteikumi:  Ja Pircējs atsakās no preces Distance līgumā atrunāto iemeslu dēļ, Pārdevējs nekavējoties atmaksā Preces vērtību ar Pircēju vienojoties par atmaksas veidu. 

Strīdus risināšanas kārtība: strīdus gadījumi tiek risināti Latvijas Republikas likumos norādītajā kārtībā.

Privātuma politika: Ievadot nepieciešamo informāciju pasūtījuma noformēšanai, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Datu kategorijas - Jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs, piegādes adrese, pirkuma un piegādes datums un laiks, preču nosaukumi, daudzumi, pirkumu cenas, pirkumu apmaksas metode un maksājuma informācija. Pārdevējs Pircēja datus uzglabā tikai līdz pasūtījuma izpildes veikšanai.  Pārdevējs apņemas neizpaust no Pircēja saņemto informāciju. 


Pirkumu grozs